Értettem
Bővebb információk

Temetői munkás

A Barcika Park Nonprofit Kft. (Holdfény Temetkezés)
temetői munkás

munkatársat keres

Főbb feladatok
A temetkezéssel kapcsolatos alábbi szolgáltatások teljes körű végrehajtása teljes munkaidőben, határozatlan idejű munkaszerződéssel:

•    sírásás, hantolás
•    szállítási feladatok (elhunytakkal kapcsolatosan),
•    adminisztráció, anyakönyvi ügyintézés,
•    kegyeleti szertartások tárgyi eszközeinek előkészítése,
•    temetői földmunka végzése,
•    köztemető területén a zöldfelület kezelés.

Követelmények
•    jó fizikum
•    érzelmi stabilitás
A kiválasztás során előny a B kategóriás jogosítvány és a hasonló területen szerzett munkatapasztalat.

•    A palyazat[kukac]barcikapark.hu  e-mail-címre a bérigény megjelöléssel ellátott önéletrajzzal.
•    Postai úton az alábbi címre is elküldhető a jelentkezés vagy személyesen is leadható a cégünk recepcióján: 3700 Kazincbarcika, Kuruc út 9.